Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: disabled
lt: išjungtas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Add menu
lt: Pridėti meniu

en: Edit menu
lt: Redaguoti meniu

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Translate
lt: Versti

en: Add link
lt: Pridėti nuorodą

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Enable @title menu link
lt: Įjungti @title meniu nuorodą

en: Add menu link
lt: Pridėti meniu elementą

en: Menu levels
lt: Meniu lygiai

en: Initial menu level
lt: Pradinis meniu lygis

en: The menu will only be visible if the menu item for the current page is at or below the selected starting level. Select level 1 to always keep this menu visible.
lt: Meniu bus matomas jei dabartinio puslapio meniu elementas yra šio lygio arba žemesnio. Meniu bus matomas visada jei pasirinksite 1 lygį.

en: Maximum number of menu levels to display
lt: Maksimalus skaičius rodomų meniu lygių

en: The maximum number of menu levels to show, starting from the initial menu level. For example: with an initial level 2 and a maximum number of 3, menu levels 2, 3 and 4 can be displayed.
lt: Maksimalus skaičius rodomų meniu lygių pradedant nuo pradinio lygio. Pavyzdžiui: kai pradinis lygis yra 2 ir maksimalus skaičius 3, bus atvaizduojami 2, 3 ir 4 lygiai.

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
lt: Šis meniu dar neturi meniu saitų. <a href=":url">Pridėkite naują</a>.
