Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Add menu
th: เพิ่มเมนู

en: Edit menu
th: แก้ไขเมนู

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Add link
th: เพิ่มลิงค์

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title

en: Enable @title menu link
th: เปิดใช้งาน @title menu link

en: logged in users only
th: เข้าสู่ระบบผู้ใช้เท่านั้น

en: Menu levels
th: ระดับเมนู

en: Initial menu level
th: ระดับเมนูเริ่มต้น

en: Maximum number of menu levels to display
th: จำนวนสูงสุดของระดับที่เมนูจะแสดง
