Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: disabled
hy: անջատված

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Edit menu
hy: Խմբագրել ընտրացանկը

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Add link
hy: Ավելացնել հղում

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Enable @title menu link
hy: Ակտիվացնել @title մենյուի հղումը

en: logged in users only
hy: Միայն գրանցված մարդիկ
