Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Add menu
ca: Afegeix un menú

en: Edit menu
ca: Edita el menú

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Translate
ca: Tradueix

en: Add link
ca: Afegeix un enllaç

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Enable @title menu link
ca: Habilita l'enllaç de menú @title

en: logged in users only
ca: només usuaris identificats

en: Add menu link
ca: Afegeix un enllaç de menú

en: Menu levels
ca: Nivells de menú

en: Initial menu level
ca: Nivell de menu inicial

en: Maximum number of menu levels to display
ca: Nombre màxim de nivells de menú a mostrar

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
ca: Encara no hi ha enllaços de menú. <a href=":url">Afegeix-ne un</a>.

en: <q>Log in</q> for anonymous users
ca: <q>Inicieu sessió</q> per a usuaris anònims
