Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Organic groups
hr: Organske grupe

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Add menu
hr: Dodaj izbornik

en: Edit menu
hr: Uredi izbornik

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Translate
hr: Prevedi

en: Add link
hr: Dodaj poveznicu

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: Enable @title menu link
hr: Omogući @title izborničku poveznicu

en: logged in users only
hr: samo prijavljeni korisnici
