Organic Groups Menu (OG Menu) (8.x-1.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title

en: <q>Log in</q> for anonymous users
sr: <q>Пријави се</q> за анонимне кориснике
