OG Message (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Group
cs: Skupina

en: Message
cs: Zpráva

en: Name
cs: Jméno

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Changed
cs: Změněno
