OG Message (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Group
ja: グループ

en: Message
ja: メッセージ

en: Name
ja: 名前

en: User
ja: ユーザー

en: Organic Groups
ja: グループ【Organic groups】

en: Created
ja: 作成

en: Changed
ja: 変更済

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
