OG Message (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Group
jv: Grup

en: Message
jv: Pesen

en: Name
jv: Jeneng

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé
