OG Message (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Group
km: ក្រុម

en: Message
km: សារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត
