OG Message (8.x-1.1-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Group
ar: المجموعة

en: Message
ar: الرسالة

en: Name
ar: الاسم

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Changed
ar: تم التغير
