OG Message (8.x-1.1-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Group
hy: Խումբ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է
