OG Message (8.x-1.1-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Group
ta: குழுமம்

en: Message
ta: செய்தி

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
