OG Message (8.x-1.1-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Group
fi: Ryhmä

en: Message
fi: Viesti

en: Name
fi: Nimi

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut
