OG Message (8.x-1.1-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Group
ro: Grup

en: Message
ro: Mesaj

en: Name
ro: Nume

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Changed
ro: Schimbat
