OG Message (8.x-1.1-beta2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Group
ca: Grup

en: Message
ca: Missatge

en: Name
ca: Nom

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Changed
ca: Canviat
