OG Message (8.x-1.1-beta2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Group
fr: Groupe

en: Name
fr: Nom

en: User
fr: Utilisateur

en: Created
fr: Créé

en: Changed
fr: Modifié

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
