OG Message (8.x-1.1-beta2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია
