OG Message (8.x-1.1-beta2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Group
sl: Skupina

en: Message
sl: Sporočilo

en: Name
sl: Ime

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno
