OG Message (8.x-1.1-beta2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Group
sv: Grupp

en: Message
sv: Meddelande

en: Name
sv: Namn

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Changed
sv: Ändrad

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
