OG Message (8.x-1.1-beta3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Group
gl: Grupo

en: Message
gl: Mensaxe

en: Name
gl: Nome

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Changed
gl: Cambiado
