OG Message (8.x-1.1-beta3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Group
hr: Grupa

en: Message
hr: Poruka

en: Name
hr: Naziv

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno
