OG Message (8.x-1.1-beta3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Group
ku: گرووپ

en: Message
ku: پەیام

en: Name
ku: ناو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە
