OG Message (8.x-1.1-beta3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Group
mr: समुह

en: Message
mr: संदेश

en: Name
mr: नाव

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन
