OG Message (8.x-1.1-beta3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Group
ne: समूह

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको
