OG Message (8.x-1.1-beta3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Group
sk: Skupina

en: Message
sk: Správa

en: Name
sk: Názov

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Changed
sk: Zmenené
