OG Message (8.x-1.1-rc1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Group
bo: ཁག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Name
bo: མིང

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
