OG Message (8.x-1.1-rc1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Group
oc: Grop

en: Message
oc: Messatge

en: Name
oc: Nom

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Changed
oc: Modificat
