Organic - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Permissions
ast: Permisos
