Organic - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Node ID
bg: Номер

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Roles
bg: Роли

en: Permissions
bg: Права

en: Language code
bg: Код на език

en: Field settings
bg: Настройки на полето
