Organic - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
