Organic - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Group ID
bo: ཚོ་ཚོགས་ ID

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Field settings
bo: གནས་ཁོངས་སྒྲིག་འགོད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
