Organic - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Roles
bs: Uloge

en: Field name
bs: Ime polja

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: Permissions
bs: Dozvole
