Organic - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Node ID
ca: ID del node

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Roles
ca: Rols

en: Role ID
ca: ID del rol

en: Group ID
ca: ID del grup

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Created date
ca: Data de creació

en: Permissions
ca: Permisos

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Field settings
ca: Paràmetres del camp

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Language Code
ca: Codi de llengua
