Organic - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Roles
cs: Role

en: Field name
cs: Název pole

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Field settings
cs: Nastavení pole

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Entity ID
cs: ID entity
