Organic - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Permissions
el: Άδειες

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Field settings
el: Ρυθμίσεις πεδίου

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Entity ID
el: ID οντότητας
