Organic - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Status
et: Olek

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Node ID
et: Postituse ID

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Roles
et: Rollid

en: Role ID
et: Rolli ID

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Permissions
et: Õigused

en: Language code
et: Keele kood

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Field settings
et: Välja seaded

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Language Code
et: Keelekood
