Organic - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
