Organic - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Organic Groups
he: קבוצות אורגניות

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Roles
he: תפקידים

en: Role ID
he: מזהה תפקיד

en: Group ID
he: מזהה קבוצה

en: Field name
he: שם שדה

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Permissions
he: הרשאות

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Language code
he: קוד השפה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Field settings
he: הגדרות שדה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה
