Organic - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Organic Groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Role ID
hu: Szerepkör-azonosító

en: Group ID
hu: Csoportazonosító

en: Field name
hu: Mező neve

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Field settings
hu: Mező beállításai

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Membership state
hu: Tagság állapota

en: Entity bundle
hu: Mezőköteg

en: Language Code
hu: Nyelvkód
