Organic - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Roles
is: Hlutverk

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: Permissions
is: Réttindi

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: Field settings
is: Svæðastillingar
