Organic - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Status
it: Stato

en: Description
it: Descrizione

en: Language
it: Lingua

en: Node ID
it: ID del nodo

en: User ID
it: ID utente

en: Roles
it: Ruoli

en: Role ID
it: ID ruolo

en: Group ID
it: ID Gruppo

en: Field name
it: Nome del campo

en: Created date
it: Data creazione

en: Permissions
it: Permessi

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Field settings
it: Impostazioni campo

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Entity ID
it: ID Entità
