Organic - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Node ID
jv: ID Node

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Roles
jv: Parāgā

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Field settings
jv: Sétingan field

en: Entity ID
jv: ID Entiti
