Organic - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Roles
ka: როლები

en: Role ID
ka: როლის ID

en: Group ID
ka: ჯგუფის ID

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Language code
ka: ენის კოდი
