Organic - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Field settings
ku: ڕیکخستنەکانی خانە
