Organic - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Description
ml: വിവരണം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്
