Organic - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
