Organic - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
