Organic - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Roles
ne: भूमिका

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Bundle
ne: पोका
