Organic - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Roles
nn: Roller

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Permissions
nn: Rettar

en: Language code
nn: Språkkode

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
